icon-phone arrow icon-search mail pinterest google-plus facebook instagram twitter youtube linkedin

Uitslagen

 

Ben jij lid van de Survento Ruters en actief in een tak van de wedstrijdsport?

Mail je uitslagen naar redactie.surventoruters@hotmail.com of stuur een privéberichtje via Facebook. 


2 mei Oudega

Anouck Hofstede met Fire - 203 en 206,5 punten en twee keer een 2e prijs!


28 april Tolbert

Anouck Hofstede met Fire - 187,5 en 196,5 punten en een 4e en 5e prijs!


17 maart Bakkeveen

Jorryt de Graaf met Haraut - 194 punten en een 1e prijs in de M1!


16 maart Assen (suptop)

Gosse Pieter Hellinga met Eyecatcher - 64,7% en een 1e prijs in de Grand Prix!!

Bennie van Es met Jetse fan Hickaerd - 64,2% en een 2e prijs in de PSG!


14 maart tolbert

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Iefodea - M springen een 2e prijs!


10 maart Franeker (suptop)

Bennie van Es met Jetse fan Hickaerd - 66,54% en een 2e prijs in de PSG!


28 februari Tolbert

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Iefodea - L springen een 2e prijs!

Francine Elzinga met Heechhiems Hersina VDM - L springen 3e prijs!


14 februari Tolbert

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Iefodea - L springen een 1e prijs!


10 februari Roden (suptop)

Bennie van Es met Jetse fan Hickaerd - 66,8% en een 1e prijs in de PSG!


Friese kampioenschappen dressuur paarden en pony's

Jildau Hart met Stal Okkema's Yeske in de klasse B, Fries kampioen met een hele mooie score van 69,750%!

Paulien de Bruin met Irebe in de klasse B, een nette score van 61,667%!

Annick Hamstra met Elvis in de klasse L1, een 10e plaats met een score van 63,417%!

Gosse pieter Hellinga met Lobke fan de Lege Geaën in de klasse Z1, een score van 61,544% en een 9e plaats!

 

Sietske de Jong met Trendy Shadow in de klasse M1, reserve kampioen met een nette score van 63,917%!


Deelnemers aan de Friese kampioenschappen indoor springen:

Springen paarden:

Sietske de Jong met Aristo Z in de klasse B!

Francine Elzinga met Florinda in de klasse L!

Francine Elzinga met Heechhiems Hersina VDM in de klasse L!

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Havanta in de klasse M!

Romiëlle van Tuyl met Ielinea in de klasse M!

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Galina in de klasse ZZ!


Geselecteerden voor de  Friese Kampioenschappen indoor dressuur:

Dressuur paarden:

Jildau Hart met Stal Okkema's Yeske in de klasse B!

Paulien de Bruin met Irebe in de klasse B!

Annick Hamstra met Elvis in de klasse L1!

Gosse pieter Hellinga met Lobke fan de Lege Geaën in de klasse Z1!

 

Dressuur ponies:

Sietske de Jong met Trendy Shadow in de klasse M1!


2 februari Zwaagwesteinde

Paulien de Bruin met Irebe - 201 en 195 punten en een 2e en 3e prijs in de B!

Annick Hamstra met Elvis - 194,5 en 204 punten en 2 keer een 1e prijs in de L1!


27 januari Roden

Guido Westgeest met Aurea - BB pony's B/C springen een 3e plaats!


27 januari Tolbert (suptop)

Bennie van Es met Jetse fan Hickaerd - 63,3% en een 4e plaats in PSG!

Gosse pieter Hellinga met Eyecatcher -  60,6% in GP debuut!!!


19 januari Sonnega

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Iefodea - L springen een 3e prijs!

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Havanta - M springen een 2e prijs!

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Galina - Z/ZZ springen een 1e en 4e prijs!


17 januari Tolbert

Sietske de Jong met Aristo Z - BB springen een 1e prijs!


16 januari Vinkega (selectie)

Sietske de Jong met Trendy Shadow - 200 punten en een 1e prijs!


13 januari Bakkeveen

Annick Hamstra met Elvis - 192 en 196 punten en 2 keer een 1e prijs in het L1!


5 januari Franeker (selectie)

Gosse pieter Hellinga met Lobke fan de Lege Geaën - 64,6 % en een 3e prijs in het Z1!


22 december Hemrik

Katrien Steensma en Harley Hill - 182,5 en 191 en twee keer een 2e prijs in de L2!


20 december Tolbert

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Iefodea - L springen een 1e prijs!

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Galina - ZZ springen een 1e prijs!


16 december Franeker

Bennie van Es met  Meije fan 't Surderein - 64,1 % en 61,1 % en  2 keer een 1e prijs in het Z1!


13 december Tolbert

Sietske de Jong met Trendy Shadow - B springen ponies een 2e prijs!

Francine Elzinga met Heechhiems Hersina VDM - B springen een 5e prijs!


9 december Oenkerk (selectie)

Jildau Hart met Stal Okkema's Yeske - 208 punten en een 1e plaats in de B!

Paulien de Bruin met Irebe - 197 punten en een 9e plaats in de B!


8 december Harich (selectie)

Anniek Hamstra met Elvis - 186,5 punten en een 9e plaats in het L1!


8 december Franeker

Sietske de Jong met Aristo Z - B springen 6e prijs!


4 december Bakkeveen 

Katrien Steensma met Harley Hill - 188 en 183 en een 1e prijs in het L2!


1 december Winschoten

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Iefodea - L springen een 8e prijs!


29 november Tolbert

Francine Elzinga met Florinda - L springen een 5e prijs!


23 novembeer Oudega

Ilse Burmania met Mearith T.P. -  190 punten en een 3e prijs in het M1!


22 november Tolbert

Romiëlle van Tuyl met Ielinea - L springen een 2e prijs!


17 november Bergum

Jorryt de Graaf met Harraut - 186,5 en 182 punten en een 2e prijs in het M1/M2!


14 november Noord-Sleen

Bennie van Es met Stal Okkema's Vriez - 197,5 punten en een 2e prijs in de L2!


10 november Zwaagwesteinde

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Galina - ZZ springen een 2e prijs!


8 november Tolbert

Francine Elzinga met Heechhiems Hersina VDM - B springen een 4e prijs!


7 november Zwaagwesteinde

Romiëlle van Tuyl met Elanta Bvt - 66,857% en een 1e prijs in het ZZ-licht!


5 november Zwaagwesteinde

Annick Hamstra met Elvis - 196 punten en een 3e prijs in de L1!


1 november Tolbert

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Galina - ZZ springen een 3e prijs Z/ZZ!


25 oktober Tolbert

Sietske de Jong met Aristo Z - BB springen een 1e en 4e prijs!


24 oktober Noord-Sleen

Gosse pieter Hellinga met Lobke fan de Lege Geaën - 63,5% en een 2e prijs in de Z1!


21 oktober (suptop) Franeker

Bennie van Es met Geartsje fan de iepene hikke - 64,04% in de PSG!


21 oktober Hoogezand

Roxanne Evora met Frody - 188,5 en 190 punten in de L1!


20 oktober Steenwijkerwold

Sietske de Jong met Trendy Shadow -  187 en 193 punten en een 1e prijs in de M1!


18 oktober Tolbert

Sietske de Jong met Aristo Z - BB springen een 3e prijs!


17 oktober Noord-Sleen

Gerlinde de Boer met Saphira - 194 en 196,5 punten en een 2 keer een 2e prijs in de klasse L1!


14 oktober Roden

Guido Westgeest en Aurea - 2 keer een 2e prijs BB springen pony's!


13-14 oktober Bergum

Noah van Kammen met Charlie - 185 punten in de B!

Paulien de Bruin met Irebe - 180 punten in de B!


11 oktober Buitenpost

Annick Hamstra met Elvis - 182 en 194 en een 2e prijs in het L1!


11 oktober Tolbert

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Galina - Z /ZZ springen 2e en 4e prijs!


4 oktober Tolbert

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Hetarina - Z springen een 2e prijs!

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Iefodea - L springen een 1e prijs!

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Havanta - L springen een 5e prijs!


3 oktober Noord-Sleen

Famke Jongsma  met Harper Lee DVB - 186,5 en 189 punten en twee keer een 1e prijs in het M1/M2!


30 september Kollum

Roxanne Evora met Frody - 182,5 en 188 punten in het L1!


20,21,22 en 23 september Tolbert

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Havanta - L springen een 8e prijs!

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Hetarina - M springen een 4e prijs!

Gerlinde de Boer met Hybersina - M springen 12e prijs!


19 september Noord-Sleen

Gerlinde de Boer met Saphira - 198 en 199 punten en een 2e prijs in de klasse L1!


13 september Tolbert

Sietske de Jong met Aristo Z - BB springen een 1e prijs!

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Hetarina - Z springen een 7e prijs!

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Galina - Z springen een 2e prijs!


12 september Noord-Sleen

Bennie van Es met Brant - 222,5 en 224,5 punten en twee keer een 1e prijs in het Z1!


6 september Tolbert

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Halina - Z springen een 1e prijs!

Sietske de Jong met Aristo Z - BB springen een 1e prijs!


1 september Langeveen

Gerlinde de Boer met Saphira - 201 punten en een 2e prijs in de klasse L1!


30 augustus Tolbert

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Halina - M springen een 3e prijs!

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Galina - Z springen een 1e prijs!

Sietske de Jong en Trendy Shadow - B springen pony's  een 1e prijs!


28 augustus Oudega

Annick Hamstra met Elvis - 207 en 209 punten en twee keer een 1e prijs!


Combinaties die mogen starten op de Hippiade:

Annick Hamstra met Elvis

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Hetarina

Jorryt de Graaf met Harraut 

Heel veel succes en vooral plezier!


26 augustus Oenkerk

Elise Luimstra met Starlight - 76 en 82 punten en 2 keer een 1e prijs in de bixie-A!


23 augustus Tolbert

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Iefodea - L springen een 2e prijs!

Noah van Kammen met Roos VK - B springen c-pony's 1e prijs!


18 augustus Burgum

Jorryt de Graaf met Harraut - 224 punten (74,6%!!) en een 1e prijs in het L2!

Ilse Burmania met Mearith T.P. - 185 punten en een 5e plaats in het L2!


16 augustus Tolbert

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Havanta - L springen een 4e prijs!


15 augustus Noord-Sleen

Gerlinde de Boer met Saphira - 204,5 punten en een 1e prijs!


9, 10 en 11 augustus uitslagen Friese Kampioenschappen

Mooie resultaten geboekt door leden van de Survento Ruters!

Dressuur:

Annick Hamstra met Elvis - In de ochtend een score van 66,2% en een 1e plaats, met het overrijden een uiteindelijke 3e prijs met een gemiddelde score van 67,3%!

Katrien Steensma met Harley Hill - Een sore van 63,7% en een 12e plaats.

Famke Jongsma met Creekman's Candor - Een score van 64,1% en een 5e plaats.

Jorryt de Graaf met Harraut - In de ochtend een score van 69,3% en een 2e plaats, met het overrijden een uiteindelijke 3e prijs met een gemiddelde score van 67,8%!

Gosse Pieter Hellinga met Jeldrik fan 'e Hameren - In de ochtend een score van 62,9% en een 2e plaats, met het overrijden een uiteindelijke 5e plaats met een gemiddelde score van 63,3%!

Bennie van Es met Jetse fan Hickaerd -  In de ochtend een score van 67,5% en een 3e plaats, met het overrijden een uiteindelijke 2e prijs met een gemiddelde score van 69,3%!

 

Springen:

Francine Elzinga met Heechhiems Hersina VDM - Een 9e plaats in de B!

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Hetarina - Een 4e plaats in het Z!

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Galina - Een 7e plaats in het Z!


9 augustus Noord-Sleen

Gerlinde de Boer met Saphira - 197 en 202,5 punten en 2 keer een 1e prijs!


8 augustus Noord-Sleen

Gerlinde de Boer met Saphira -  2 keer 199,5 en twee keer een 1e prijs!


2 augustus Tolbert

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Hinea - M springen een 3e prijs!

Sietske de Jong met Aristo Z - BB springen een 3e prijs!


29 juli Bakkeveen 

Meya Aalfs met Hope - 185,5 punten in het M1!

Annick Hamstra met Elvis - 202 en 191 punten met twee keer een 1e prijs in de B!


26 juli Tolbert

Francine Elzinga met Heechhiems Hersina VDM - B springen een 1e prijs!

Francine Elzinga met Florinda - B springen een 1e prijs!


25 juli Noord-Sleen

Famke Jongsma met Harper Lee DVB - 68,7 % en een 3e prijs in het L2!


* Update afgevaardigden naar Friese Kampioenschappen (*23 juli)

Geselecteerden dressuur

Annick Hamstra met Elvis - Klasse B paarden

Katrien Steensma met Harley Hill - Klasse L1 paarden

Jorryt De Graaf met Harraut - Klasse L2 paarden

Famke Jongsma met Harper Lee DVB - Klasse L2 paarden

Famke Jongsma met Creekman's Candor - Klasse Z2 pony's

Gosse Pieter Hellinga met Jeldrik fan 'e Hameren - Klasse Z1 paarden

Gosse Pieter Hellinga met Gaudi - Klasse Z2 paarden

Bennie Van Es met Stal Okkema's Johannes - Klasse Z1 paarden

Bennie Van Es met Jetse fan Hickaerd - Klasse ZZL paarden

1e reserve:  Romiëlle Van Tuyl met Elanta BVT - Klasse ZZL paarden

 

Deelnemers springen (voorlopig):

Noah van Kammen met Roos VK - Klasse B (catogorie c)

Sietske de Jong met Trendy Shadow - Klasse B (catogorie d)

Francine Elzinga met Heechhiems Hersina VDM - Klasse B paarden

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Habab d'orina - Klasse M paarden

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Halina - Klasse M paarden

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Hetarina - Klasse Z paarden

Romiëlle van Tuyl met Luimstra's Galina - Klasse Z paarden


22 juli Harich (2e selectie wedstrijd)

Katrien Steensma met Harley Hill - 62,167% en een 8e plaats in het L1!


21 juli Harich (2e selectie wedstrijd)

1 deelgenomen pony amazone

Famke Jongsma met Creekman's Candor - 65,064% en een 2e prijs in het Z2!


19 juli Noord-Sleen

Famke Jongsma met Creekman's Candor - 65,00% en 65,875% en 2 keer een 1e prijs in het Z2!


7 juli Drogeham (1e selectie wedstrijd)

* Weergegeven alleen de combinaties in de prijzen, afgevaardigden voor de kampioenschappen volgen nog!

Gosse Pieter Hellinga met Jeldrik van 'e Hameren - 67,868% en een 3e prijs in het Z1!

Jorryt de Graaf met Harraut - 68,170% en 1e prijs in het L2!

Bennie van Es met Jetse fan Hickaerd - 65,357% en een 2e prijs in het ZZ-licht!


1 juli Oenkerk

Agnes Kalk met Roan Winsome - 63,82% en een 3e prijs!


29 juni Bolsward

Romiëlle van Tuijl met Estarina - Z/ZZ -springen een 2e prijs en met Luimstra's Halina - M-springen een 2e prijs!

 Francine Elzinga met Florinda - B springen een 3e prijs!


20 juni Noord-Sleen

Bennie van Es met Stal Okkema's Johannes - 224,5 punten en een 1e prijs!

Gosse Pieter Hellinga met Gaudi - 218 punten en een 1e prijs!


13 juni Noord-Sleen

Famke Jongsma met Harper Lee DVB - 68% en 67,2% en twee keer een 2e prijs en met Creekman's Candor - 70,2% en een 1e prijs bij de pony's categorie Z2!


5 juni Drachten

Annick Hamstra met Elvis - Wedstrijddebuut - 190 en 182 punten - "Het was houden en keren en er kan nog veel vebeterd worden, maar ik ben erg tevreden!"


Romiëlle van Tuyl met Elanta DVT laatste winstpunt in het ZZ-licht gehaald voor het ZZ-Zwaar!